YouTube videos

Bitka proti islamizácii Európy

List tureckého sultána, obliehajúceho Viedeň, záporožským kozákom:

„Ja, sultán a vládca veľkej Porty, syn Ibrahima I., brat Slnka a Mesiaca, vnuk a zástupca Allaha na Zemi, vládca kráľovstva Macedónskeho, Babylonského, Jeruzalemského, Veľkého a Malého Egypta, cisár nad cisármi, panovník nad panovníkmi, výnimočný rytier, nikým neporazený bojovník, majiteľ stromu života, neúprosný strážca hrobky Ježiša Krista, poručník samotného Boha, nádej a útecha moslimov, útecha a veľký ochranca kresťanov, nariaďujem vám, záporožským kozákom, aby ste sa mi dobrovoľne a bez odporu vzdali, a zdržali sa obťažovania ďalšími útokmi.” Turecký sultán Mehmed IV.

Odpoveď kozákov (obrancov kresťanstva v Európe):
“Ty, sultán, čert turecký, prekliateho čerta brat a kamarát, sekretár samotného Lucifera. Čo si Ty do čerta za rytiera, keď holou riťou ani ježka nezabiješ. Čert vyserie a Ty a Tvoje vojsko žerie. Nebudeš Ty, sukin syn, nad kresťanmi vládnuť! Tvojho vojska sa my nebojíme. Na zemi aj na vode sa s Tebou budeme biť, pojebeme tvoju mater!
Ty babylonský čašník, macedónsky kolár, jeruzalemský sládek, alexandrijský kozár, pastier sviní z Veľkého a Malého Egypta, arménsky zlodej, tatársky sagajdak (tulec na šípy), kamenecký kat, celého sveta a podsvetia blázon, hadie plemä a vred na našom vtákovi. Prasacia hlava, kobylia riť, mäsiarsky pes, nepokrstená hlava, pojeb svoju mater.
Takto ti odpovedajú záporožci, ty úbožiak. Nebudeš ty pásť ani kresťanom prasce. Tým končíme, pretože nepoznáme dátum a nemáme kalendár, mesiac je na nebi, roku pána, taký istý deň je u vás ako aj u nás, takže nás za to bozaj v riť!
Podpísaný Košový ataman Ivan Sirko s celým záporožským táborom.”

Tak aj v tomto storočí nám na pomoc proti moslimizácii hádam prídu ruskí kozáci. Opäť nás budú musieť Rusi vyťahovať z brindy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s